veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[355] [356] [357] [358] [359]
kavel: 357 verkocht € 260.00

Hollandsche, Zeelandsche ende Vriesche Chronyck

Ofte een gedenckwaerdige beschryvingh van den Oorsprong, Opkomst en Voortgang, der selver landen (...) van Diederick den I. tot Philips den III. (...) Petrus Scriverius. Als mede 't vervolgh van de verder voorvallen, onder het beleyt der Doorluchtige Princen van Orangien, beginnende met Willem den I. tot den jare 1677. Den Haag, Johan Veely ende Jasper Doll, [1678].
2 delen in een band. 4to. Perkament met blindstempel, titel op rug in hs., titel in rood en zwart met vignet, (16),120 en 833 pp. met sluitvignet + register. Een heraldische plaat, 2 uitslaande kaarten, een titelplaat bij "Alle de Graven van Hollant en WestVrieslant" door Pieter Brugman en een uitslaande plaat van de vrede van Münster door I. de Decker. Het titelblad met kl. restauratie buiten de bladspiegel, schutbladen vernieuwd, plakker met veilingbeschrijving op schutblad; verder een zeer goed ex. Stevig in de band.