[11] [12] [13] [14] [15]
kavel: 13 verkocht € 90.00

[Jongensboeken] Leonard Roggeveen + Chris van Abkoude + Johan Kievit

De ongeloofelijke avonturen van Bram Vingerling. Leonard Roggeveen. 1e druk. Van Goor & zn., 1927. Wat sleets aan randen + Het geheim van het oude horloge, 1e druk, 1928 - en 8 andere van Leonard Roggeveen + Pietje Bell in Amerika. Chris van Abkoude. Illustraties van D.A. Bueno de Mesquita. Alkmaar, Kluitman, 1929 - en 5 andere uit de reeks, alle vroege drukken - en 2 doubletten + De zoon van Dik Trom. Valkhoff, (1907). Ills. Jan Sluyters - en 3 andere 1e drukken van Dik Trom + Doodverklaard. J.B. Schuil. Becht, 1927. Wat roestvlekkig - en 4 andere.
(totaal 27)