[5] [6] [7] [8] [9]
kavel: 7 verkocht € 70.00

[Prentenboeken] Oom Ben. Pim's Poppetjes. Een Kijksprookje

voor zijn Vriendinnetjes & Vriendjes bedacht en geteekend door Oom Ben [= B.W. Wierink]. 2e druk. Amsterdam, L.J. Veen, (1913). Koordgebonden oblong halflinnen. Redelijk ex., rug bijgekleurd aan buiten- en binnenzijde + Hoe de Sterrekindertjes uit spelen gaan. Versjes van Alfred Listal [= Willem Frederik Gouwe]. 4e druk. Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1920. Halflinnen. Wat gebruind + Menno's Indisch-prenten-boek. Met versjes voor de jeugd. Utrecht, W. de Haan, (1924). Omslag gekreukt, rug besch. en met plakbandrest., enkele pp. verstevigd - en 4 andere.
(totaal 7)