[10] [11] [12] [13] [14]
kavel: 12 verkocht € 70.00

Uitgeverij J. Vlieger, Amsterdam e.a.

Het eekhoorntje. 6 eenzijdig bedrukte litho's, ca. 1870. Rug hersteld + Hansje Knipperdolletje. Met 8 gekleurde plaatjes. 8 p. Ca. 1882 + uit dezelfde reeks: Jaapje sta stil; Daar komt Paul Jonas aan; Och Jantje wil niet huilen; Dit is de Sleutel van den Bibelebomschen Berg + Het Bankbillet. Vertellingen voor Jongens en Meisjes met gekleurde Plaatjes. Ca. 1885 + Roodkapje. Met ingeplakte prentjes (2 ontbreken) - en 2 andere. Toegevoegd: Kinderpreeken door D. Broedelet. Voorburg, A.M. Broedelet, 1847 en 5 andere 19e-eeuwse kinderboeken.
(totaal 16)