[21] [22] [23] [24] [25]
kavel: 23 verkocht € 180.00

De zingende kinderwereld

Kinderliedjes voor een of twee stemmen met pianobegeleiding. J. Worp, woorden J.J.A. Goeverneur, L. Leopold en W. Reinkingh. Illustraties van C. Jetses. Groningen, J.B. Wolters, 28 pp. 12 litho's van Jetses. Randen wat sleets, verder goed ex. + Voor jong Nederland. Nieuw prentenboek door A. & C. van Son met teekeningen van B. & J. Midderigh-Bokhorst. Vroom & Dreesman, Nederland, ca. 1920. Wat los in band. Redelijk goed ex. - en 2 andere.
(totaal 4)