[34] [35] [36] [37] [38]
kavel: 36 verkocht € 90.00

[ABC-boek] Alphabet van wapens en vlaggen

Geen plaats, uitgever en datum, ca. 1875. (16) p. (incl. omslag). Gelithografeerde wapens in kleur, goud en zilver, orig. gelithografeerd omslag. ABC-boekje met afbeeldingen van wapens en vlaggen met aan de andere zijde tekst. Met: Vriend Sik. De geschiedenis van Jan en zijn bok. P. Louwerse. Alkmaar, P. Kluitman, 1882. Scheurtje aan onderzijde, rug verstevigd met 19e-eeuws papier + Robinson Crusoë. Bussum, J.A. Sleeswijk, (ca. 1900). 13,(1) p. (incl. omslag), met 6 chromolithografische illustraties over de volledige pagina en monochrome illustraties in de tekst, oorspronkelijk omslag, 4to - toegevoegd: Johanna's Prentenboek. De geschiedenis van een trouwen hond. Jan Leendertz, Amsterdam, ca. 1885. Voor- en achterplat aangetast door papiervraat en los, intern goed.
(totaal 4)