[42] [43] [44] [45] [46]
kavel: 44 verkocht € 1000.00

[Beweegbare boeken] Beweegbaar prentenboek. Kinderspelen

Amsterdam, J. Vlieger, ca. 1870. Compleet met 6 gelithografeerde platen: Schijfschieten; Johanna borduurt; Schaatsenrijden; Vliegers oplaten; Welke lieve Poppen!; Zeepbellen blazen, alle zonder beschadiging in volledig werkende staat. Rugstrookje ontbreekt, verder net exemplaar.
Zeer zeldzaam. Genoemd in Buijnsters, p. 404. Niet in PiCarta.