[52] [53] [54] [55] [56]
kavel: 54 verkocht € 3800.00

[Russische prentenboeken] Zverinets (In de dierentuin)

Boris Pasternak. Moskou, 1929. 1e druk. 15,(1) p. Ills. en omslaglitho N. Kupreyanov. Minimale gebruikssporen, net exemplaar. Uiterst zeldzame eerste druk van een van de twee kinderboeken die Pasternak schreef. Niet in Lemmens/ Stommels.
Toegevoegd: Zoo. Boris Pasternak. Illustrazioni di Emilio Tadini. Emme Ed., 1973. (totaal 2)