[58] [59] [60] [61] [62]
kavel: 60 verkocht € 160.00

[Beweegbare boeken] Pictures to Amuse You

A Book of Changing Pictures. London, Ernest Nister/ New York, E.P. Dutton & Co., ca. 1899. 8 p. met 6 chromolithografische beweegbare draaiplaten, naar ills. van Isabel Watkin. 4to.
Naam eigenaar op eerste pagina, iets lossig in band, enkele pagina's met kleine besch. aan randen. De beweegbare delen alle goed en compleet.