[73] [74] [75] [76] [77]
kavel: 75 verkocht € 300.00

[Prentenboeken. Sprookjes] Uit de sprookjeswereld

No. 1 J.Z.A. op voorplat, ca. 1910. Oblong. 10 p. Met o.a. Sneeuwwitje, Alice in het Wonderland en Fritsje en de Menscheneter + De Gelaarsde Kat. Fabrieksprentenboek no. 829, ca. 1920. 6 p. Tekeningen door 'Versnel'. Achterzijde reclame Magazijn "Twente" + De schoone slaapster in het bosch. De zeven raven. Grimm's Sprookjes. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, ca. 1915. 9 p. Sleets aan randen, los bij de nietjes - en 10 andere.
(totaal 13)