[77] [78] [79] [80] [81]
kavel: 79 verkocht € 140.00

Mariette. Novelle door W.J. van Zeggelen en A. Ising

Leiden, D.J. Couvée, z.d. (1850), (4),67,(1) p., met 4 handgekleurde, getinte litho's gedrukt door A. Bombli, oorspronkelijk in goud gelithografeerd karton, oblong 8vo.
Platen wat roestvlekkig, boekblok iets losgaand en de band met wat slijtage, maar een goed exemplaar. Fraai en zeldzaam werkje.