veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 130-145 Papieren speelgoed, centsprenten en theaters
[132] [133] [134] [135] [136]
kavel: 134 € 70 - € 120

[Kansspelen] Les sports et jeux d'exercice dans l'ancienne France

J.J. Jusserand. 2e ed. Paris, Librairie Plon, 1901. 474,(2) p. Oorspronkelijk omslag. Rug verkleurd en met enkele scheurtjes. Met ingelegde schoolprijs Brussel 1922-1923 + La fortune et le jeu. Charles Derennes. Paris, Georges-Anquetil, 1926. 465,(15) p. Oorspr. omslag. Omslag smoezelig, achterzijde mist hoekje r.b., ex libris + Le jeu public et Monaco. Le docteur Prompt. Paris, E. Dentu, 1882. x,293,(6) p. Omslag smoezelig, rug ingescheurd langs randen en met plakbandrestauratie, ex libris + spelregelboekje van B.P. Grimaud, Paris (achterzijde los) - en 3 andere.
(totaal 7)