veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 130-145 Papieren speelgoed, centsprenten en theaters
[133] [134] [135] [136] [137]
kavel: 135 € 80 - € 150

[Kansspelen] Les tricheurs. Scènes de jeu

Alfred de Caston. Paris, E. Dentu, 1863. 270 p. Oorspr. omslag. Omslag met besch., rug verstevigd, portret ontbreekt, iets roestvlekkig + Jouer et gagner. Billedivoire. Paris, Argo, 1929. 347,(2) p. Oorspr. omslag + La Machine à Voler. Eugène Villiod. Paris, zonder uitgever, 1906. Verguld halfleer - en 4 andere.
Alle met ex libris. (totaal 7)