veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 310-325 Oude boeken voor 1600
[316] [317] [318] [319] [320]
kavel: 318 verkocht € 600.00

[Calvijn] Institutio Christianae Religionis

Johannes Calvijn. Boek I, II, III en IV. Geneve, 5e uitgave, (1559). (105), 312 fol. Met houtgesneden initialen en randdecoratie. 18e-eeuws halfleer, verguld titelvignet op rug.
Band sleets met beschadigingen op platten, rug onder op scharnier gesch. en iets losgaand, titelpagina niet aanwezig, eerste blad rechter benedenhoek en bovenmarge gerestaureerd.