[750] [751] [752]
kavel: 750 verkocht € 170.00

[Parijs] Description de la Ville de Paris

Et de tout ce qu'elle contient de plus remarquable. Germain Brice. Paris, François Fourtnier, 1717. 3 delen. Kl. 8vo, leer, uniform gebonden, titel op rug in goudopdruk, 3x titel in rood en zwart met vignetjes in houtsnede, (50),494; (32),526 en (23),456,(6) pp., een uitslaande kaart in kopergravure van Parijs en 35 meest uitslaande kopergravures van gezichten, gebouwen enz. Rug van het eerste deel met lichte beschadiging, verder lichte gebruikssporen, meerdere uitslaande gravures met rafelrand. Ex libris R.F.X. Le Candele. Redelijke set.
Samengevoegd met: Les Curiositez de Paris, de Versailles, de Marly, de Vincennes, de S. Cloud et des Environs (...). Paris, Saugrain l'ainé, 1718. Alleen het tweede deel. Kl. 8vo, leer, titel op rug in goudopdruk, gemarmerde platten, 393-719,(5) pp. met 12 (meest uitslaande) kopergravures van o.a. La Sorbonne, Versailles en Saint Germain en Laye. Zeer goed ex. (totaal 4)