[750] [751] [752] [753]
kavel: 751 verkocht € 190.00

[Opticaprenten] Venetië (2x), Cadix (2x), Madrid, Rome, Breslau, Wenen, Nancy, Parijs (4x)

Origineel gekleurde opticaprenten in kopergravure, waarvan 3 in eenvoudig passe-partout, ca. 1760-1800. Diverse graveurs en uitgevers.
In wisselende staat. Twee prenten van Cadix ongekleurd. Alle uitgestoken met verlicht kleureffect door dun gekleurd papier aan achterzijde, meeste met originele zwart getinte zijstrook (deze zonder ondertitel, titel in 18e-eeuws handschrift verso). Gebruikssporen als los papier in de marge, vochtvlek e.d. (totaal 13)