[755] [756] [757] [758] [759]
kavel: 757 verkocht € 100.00

[Noorwegen] Lot met 16 albuminedrukken van Bergen en omgeving

Ca. 1880, op kartonnen drager. Elk 16 x 22 cm. Hiervan 8 met signatuur in de plaat van K. Knudsen (1832-1915). Een hiervan met schimmel aan onderzijde, enkele met roestvlekjes, meest op de drager. Toegevoegd: 29 tekeningen/ aquarellen door L. Heldring, meest van Noorse landschappen, ca. 1881. Alle ingestoken in album.