[757] [758] [759] [760] [761]
kavel: 759 verkocht € 130.00

[Slag bij Waterloo] Collection de Douze Vues de Waterloo

Bruxelles, chez Gerard, z.j. (ca. 1845). 12 lithografische gezichten en uitslaande kaart Plan of the Battle of Waterloo (ca. 40 x 40 cm, gedateerd 1845) met handgekleurde legereenheden. Kaart met scheurtje, verder goed. Orig. voorplat in contemp. oblong gemarmerd papieren band + Extra platen behoorende tot het werk van J. Scharp. Nederlandsche Krijgsroem. 8 gravures van verschillende grootte door M.J. van Brie m.b.t. de Slag bij Waterloo en opvouwbare kaart Afteekening der Veldslagen van Lignij, Quatre Bras en La Belle Alliance, tegen Napoleon Bonaparte op 16, 17 en 18 Junij 1815. Kleine insch. linkerzijde. Enkele platen met vochtschade in de marge, een in het beeld.
(totaal 2)