[657] [658] [659] [660] [661]
kavel: 659 € 60 - € 90

[Spoorwegen] Verslag der Staatscommissie

ingesteld bij Koninklijk Besluit van 2 Juli 1901, no. 44, tot het instellen van een onderzoek naar de wijze van verbetering der spoorwegverbindingen om Amsterdam [Voorzitter J.L. Cluysenaer, secretaris B. de Jong]. (Den Haag), zonder uitgever, 1905, 1 tekstdeel en 1 plaatdeel, tekstdeel: 61,(1) p., oorspronkelijk halflinnen, folio. Plaatdeel: 20 uitvouwbare platen los als uitgegeven in oorspronkelijk halflinnen portfolio, folio (uniform met tekstdeel), de twee delen samen in oorspronkelijke linnen portfolio met bindlinten. Rug los, voorts goed + Rapport inzake een Scheepvaartweg van Amsterdam naar den Rijn ir. L.R. Wentholt. 's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1927. Tekst en platendeel, uniform gebonden, ingelegd in folio map (wat sleets, bindlint ontbreekt). Intern goed.
(totaal 2)