[301] [303] [304] [305] [306]
kavel: 304 € 75 - € 150

Lot van diverse manuscripten, o.a. nota's, rekeningen en extracten

op perkament en papier, tekst in het Nederlands, Duits, Engels en Frans, gedateerd 1675-1776 en ongedateerd, enkele met signatuur en zegels, afm. variërend van 22 x 18 cm tot 27 x 36 cm.
Bevat o.a. (1) Franse brief van de Raad van de stad en de republiek Genève aan Samuel Maritz en zijn zoon Jean, perkament, 10 mei 1740; (2) extract van de Duitse, gereformeerde kerk van Genève, papier, 1770; (3) Duitse kantoorrekening, papier, 1776; (4) Nederlandse nota's, perkament en papier, 18e eeuw. (totaal 30)