[306] [307] [308] [309] [310]
kavel: 308 verkocht € 100.00

[Hollogne aux Pierres, Luik] Gerechtshof-aantekeningen (17de eeuw)

Manuscript, 168 fol. (1605-1671). Vermoedelijk aantekeningen van het gerechtshof van Hollogne aux Pierres ("nous la Court et justice de hologne aux pieres"). In de aantekeningen worden ook vaak leden van de familie de la Croix genoemd. Contemporain leer, papier, 33 x 21 cm.
De eerste drie folia los in band, rest van folia goed op paar inkt- en vochtvlekjes na, laatste paar fol. onbeschreven, band beschadigd, vooral aan randen sleets, met enkele wormgaatjes in band, rug beschadigd, sporen van beslag, verder goed.