[315] [316] [317] [318] [319]
kavel: 317 verkocht € 150.00

Lot van 46 aktes op perkament en papier

Frans en Latijn (1), gedateerd 16e, 17e en 18e eeuw, meeste documenten met uitgebreide teksten, meeste met signatuur (geen zegels), 31 aktes in elkaar gerold, papier, enkele grote aktes, opgerold, perkament, afm. variërend van 47 x 37 tot 17 x 17 cm, meerdere met 19e-eeuwse aantekeningen op de documenten. Bevat o.a. erfenisverdelingen met enkele leesbare namen: "Comtesse de Willerial, Nicolas, Philipi Gallict" en andere aktes waaronder "reconnaissance" van "Catherine barbe, barbigier de visau", 1566; een document begint vermoedelijk met "Francois fil(s) de France" en ondertekend "par le conseil", ca. 1500.
Documenten in wisselende staat en moeilijk leesbaar. (totaal 46)