[321] [322] [323] [324]
kavel: 323 € 100 - € 200

[Genealogie] Geslacht (Stevenisse) de Brauw en Harms Tiepen

Genealogie van het Geslagte Huijwelijken als Advancementen en Bedieningen van de Brauw Bij mij Ondergeschreve Zoo nu en dan na Verloop van eenige Jaren en laatst in 't Jaar 1724 Versteld en met de nieuw gebooren Huijwelijken, alsook Verkreegen advancementen Vermeerdert. Meest in de hand van Izaak de Brauw, enkele latere aanvullingen in verschillende handen. Ca. 1720-1870. Halfleer, 8vo. Doet tevens vermelding van het begin van de tak Stevenisse de Brauw middels het huwelijk tussen Daniel de Brauw en Hester Stevenisse in 1725. Daarnaast komt in de laat achttiende eeuw het geslacht Harms Tiepen in beeld middels het nageslacht van Catrina Jacomina de Brauw en Harm Narentjes Tiepen. Band gehavend, binding en binnenwerk in goede staat + m.b.t. het geslacht Harms Tiepen is een Verklaring van erfrecht uit 1977, m.b.t. Elisabeth Jacoba Harms, ingestoken. 3 pagina's met tekst op 2 bladen, geniet.
(totaal 2)