veiling / Veiling 23, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie. / 750-771 Topografie Europa
[750] [751] [752]
kavel: 750 € 70 - € 120

Wenen, Salzburg en Europa divers

(1) Zicht op Wenen [Nieder-Oesterreich. Wien]. Gekleurde litho door Jacob von Alt naar Adolph von Kunicke. Prentbeeld 29 x 36 cm. In passe-partout achter glas, 36 x 46 cm., ca. 1830. (2) [Wien] Polytechnische Schule und Karlskirche. Gekleurde litho naar de aquarel van J. von Alt. Prentbeeld 27 x 39 cm. In passe-partout in lijst achter glas, 40 x 65 cm. Latere uitgave, ca. 1880. (3) Salzburg. Weg zum Eingang in das Salzbergwerk bei Hallein. Litho door F. Wolf. Prentbeeld 25 x 34 cm. In passe-partout in lijst achter glas, 44,5 x 51 cm. Toegevoegd: Die Freyung und Renngasse, Wien, Von Reim, ca. 1850, 2 Franse gravures 17e en 18e eeuw. 3x Zwitserland, Bodenehr, alle ingelijst, 5 losse gravures in div. technieken, 17e-19e eeuw, en een aquarel: Place du Calvaire a Montmartre door Ch. Bodel (?).
(totaal 15)