veiling / Veiling 23, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie. / 750-771 Topografie Europa
[750] [751] [752] [753] [754]
kavel: 752 € 60 - € 120

[Marseille] "Prospectus Palatii urbis Marsiliae Partisque Portus"

"Vista del Palacio de la Ciudad de Marsella, y de una parte del Puerto". Oudtijds handgekleurde, gegraveerde opticaprent, 30 x 40,5 cm., in lijst en onder passe-partout.
Iets roestvlekkig, vage centrale watervlek. Betrekkelijk zeldzame opticaprent van de haven en kade van Marseille, in fraaie handkleuring.