1000-1092 Strips

kavel: 1091
Walt Disney
-Donald Duck een Vrolijk Weekblad. Geïllustreerde Pers, 1953. Compleet jaargang in 52 nummers. Nrs. 1 en 52 beschadigd (als zo vaak), overige nummers in gelezen maar goede staat.-

verkocht € 160.00
kavel: 1092
Walt Disney
-Donald Duck een Vrolijk Weekblad. Geïllustreerde Pers, 1952. Compleet jaargang Nrs. 1-10. Nrs. 1 en 2 besch. aan rug (deels open), nrs. 4 en 9 met sellotape restauratie, overige met lichtere gebr. sporen. Redelijke set. -

verkocht € 140.00