1000-1092 Strips

kavel: 1010
André Franquin/ Jideheim - Guust Flater
-Nrs 1 en 3. Dupuis, 1963-64. André Franquin, Jideheim (Jean Demesmaeker). Oblong reeks. Rug nr. 1 deels los, zonder papierverlies, kaftje licht vlekkig - en 5 andere oude Dupuis uitgaven in wisselende staat.-

verkocht € 85.00
kavel: 1011
Walt Disney
-Pocketboekjes Donald Duck & Mickey Mouse. Mulder & Zoon, 1949. 5 van 6 delen (Mickey Mouse en het geheim v/d Lazy Daisy ranch ontbreekt). Alle deeltjes met losliggende pagina's (als zo vaak) en gebruikssporen. Donald Duck als piloot incompleet. Toegevoegd: De bedrieger bedrogen. Mannfred Schmidt. 6 p., geniet. Propagandastripje van de Duitsers waarin Engeland door de U.S.A. wordt bedrogen. -

verkocht € 100.00
kavel: 1012
Kapitein Rob + Dick Bos
-Kapitein Rob. Pieter Kuhn, het Parool, ca. 1948-1963. Lot van 42 deeltjes met o.a. herdruk nr. 1 en deel 56. Meest in redelijk goede/ goede staat met lichte gebruikssporen als naam, inscriptie '50 ct.' of losse middenpagina - en 6 deeltjes Dick Bos, Alfred Mazure uit 2e serie en Ruitreeks. -

verkocht € 95.00
kavel: 1013
Marten Toonder
-Koning Hollewijn en de Rechten van de Mens, Studio AWP, Amsterdam, 1988. Nr. 62 (van 160) bestemd voor Wim Hart + Panda en de gevonden schat. Omo reclame-uitgave 1953. Geniet, goed ex. + reclame-affiche Bezige Bij voor het eerste deel in de Pocketreeks, 1967. 62,5 x 48 cm. Gevouwen, wat kreukelig ex. + twee Victoria Bronwater puzzels met orig. envelop + Panda en de Meester Detectief. Het laatste Nieuws, Brussel, 1950. Oblong, geniet. Roestig rond nietjes + Panda en de meestervlieger. Haarlems Dagblad, 1948. Oblong, geniet. Roestig rond nietjes + Kappie en het goudschip "Poolster". D.A.V.I.D., 1948. Matig exemplaar waarvan de achterzijde ontbreekt + Tom Poes leg-puzzle no. 1, Variété product, 1941 (niet gecontroleerd op compleetheid) - en 9 andere van Toonder - en diverse krantenstrips waaronder de 10.000ste krantenstrip.-
€ 80 - € 150
kavel: 1014
Robert Crumb
-Sketch Book nov. 1974 to jan. 1978. Zwei Tausend Eins, 1978. Gebonden in halflinnen in cassette, met inlay + The R. Crumb Handbook. R. Crumb and Pete Poplaski, MQP, 2005. Geb. met stofomslag. Cd ontbreekt + Actuel présente: Fritz le Chat. Numéro hors série, 1972 + The Complete Record Cover Collection. Oog & Blik/ Bezige Bij, 2011. Hc in insteekhoes - en 5 andere + Big Ass Comics nr. 1 en 2. Rip Off Press, 1969 - en 3 andere comics van de hand van Crumb.-

verkocht € 190.00
kavel: 1015
Marten Toonder
-Lot buitenlandse weekblad en kranten-uitgaves met daarin strips van de hand van Toonder en medewerkers: (1) Leader Magazine, 1947-48: 16 nrs.; (2) Kong Kylie, 1950: nrs. 4 (matig ex.), 26, 36, en 1951: nrs. 15, 37; (3) Vart Ham, 1949: nrs. 2, 14 en 20; (4) Tom Pouce Mensuel 7 nrs. jaren 50. Alle in matige/ redelijke staat met gebruikssporen, deels uit bundel gehaald - en 5 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1016
Éditions Glénat
-Adamov/ Gioux. De wind der goden 1-6 en 8-16, 1985-2004 + Juillard. De 7 levens van de sperwer 1-7, 1985-1991 + Marc-Renier/ Gouëdard. Het ijzermasker 1-5, 1991-1998 + Goepfert. De dwaas van de koning 1-9, 1995-2004 - en 3 dubbele.-

verkocht € 150.00
kavel: 1017
Jean-Yves Mitton
-Mitton. Schipbreukelingen 1-8, Talent, 1997-2002. Nr. 5-7 hc + Mitton. Vae Victis! 1-2 en 4-14, Talent, 1996-2004. Nr. 10-11 en 14 hc + 1 dubbele + 6 andere door Mitton + Redondo. De jonge jaren van Roodbaard, 5 delen, Dargaud, 1996-2001 + 1 dubbele - en 9 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 1018
Schetter e.a.
-Schetter. Cargo 1-5. Éditions Glénat, 1983-1988. Hc + Ersel. De pioniers van de nieuwe wereld 14-15 en 17-19. Éditions Glénat, 2003-2013. Hc + Bardet/ Dermaut. Malefosse 1-7. Blitz/ Oranje, 1988-1996. Nr. 1-3 en 5-7 hc, 1-2 gesigneerd - en 13 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1019
Hermann Huppen
-Hermann. De torens van Schemerwoude 1-14. Arboris/ Éditions Glénat, 1985-2009 + Hermann/ Vernal/ Franz/ Suro. Jugurtha 1-16. Helmond/ Lombard/ Talent, 1977-1995 + Hermann/ Rouge. Comanche 1-16. Helmond/ Dargaud/ SAF, 1972-1998 - en 13 andere.-

verkocht € 140.00