1000-1092 Strips

kavel: 1020
Eric Heuvel e.a.
-Eric Heuvel. Bud Broadway 1-6 en 8-9. Boumaar, 2002-2012. Nr. 4 halflinnen + Juillard/ Denoël. Arno 1-6. Éditions Glénat, 1985-1997 + TaDuc. Chinaman 1-9. Dupuis, 2001-2007. Nr. 6 in luxe map met boekje + Yann/ Conrad. De onnoembaren 4-13 en 15. Dargaud, 1994-2004 - en 21 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1021
Stripheldinnen
-Renaud. Jessica Blandy 1-24. Novedi/ Dupuis, 1987-2006. Nr. 8 en 10 hc + gelegenheidsexemplaar nr. 1 + Jessica Blandy het dossier, 2002 + Het pad van Jessica, 2011 + Schetter. Yin Yang 1-4. Schetter, 1991-1994. Nr. 1-4 gesigneerd, nr. 1-3 met aquarel door Schetter + Juillard. Wuivende veder 1-4. Dargaud, 1994-2002 - en 13 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1022
Weyland e.a.
-Weyland. Aria 1-28 en 30-31. Lombard/ Dupuis, 1982-2009. Nr. 16-18 hc + 2 dubbele + Griffo. Giacomo C. 1-15. Blitz/ Glénat, 1990-2006. Nr. 1-6 hc + Pierret. De onthoofde arenden 7-10 en 14-15. Daedalus, 2010-2012 - en 5 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 1023
Michets e.a.
-Michets. Kogaratsu 0 en 3-12. Dupuis, 1991-2010. Nr. 0 en 3-6 hc + 1 andere door Michets + Rosinski. Thorgal 19-28. De Lombard, 1993-2004. Nr. 19 en 22 hc + Franz/ Faure. Lotusbloem 1-9. Armoris, nr. 5 en 8 hc + 1 dubbel + Getekend. Hermann Caatinga. De Lombard, 1997. Hc + 3 andere uit de serie, w.v. 2 hc - en 29 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1024
De Blauwbloezen + Natasja
-Salverius/ Lambil. De Blauwbloezen 1-56. Dupuis, 1972-2012 + Walthéry. Natasja 1-21. Dupuis/ Marsu, 1977-2010 + Natasja, een ster wordt 20! 1990.-

verkocht € 150.00
kavel: 1025
XIII + Largo Winch + Alfa
-Vance/ Jigounov. XIII 1-20. Dargaud, 1984-2011. Nr. 8 in linnen met gesigneerde, genummerde bladwijzer + 2 dubbele + Meyer e.a. XIII mystery 1-7. Dargaud, 2008-2013 + 2 dubbele + Francq. Largo Winch 1-19. Dupuis, 1990-2014. Nrs. 1-2 en 15 hc + 3 dubbele + Jigounov. Alfa 1-10, De Lombard, 1996-2007 + 1 dubbele - en 2 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1026
[Hergé] Kuifje modelauto's
-Complete set van 69 auto's Atlas en voiture Tintin, 2002-2007. Alle in originele doos met certificaat. In zeer goede staat. -

verkocht € 560.00
kavel: 1027
Western strips
-Lot met 51 nrs. van Blueberry, Giraud, diverse drukken en uitgevers + 10 nrs. van Cartland + Durango 1-15 + Jim Cutlass 2-7 hc, Rossi/ Giraud. Casterman, 1991-99 + Mac Coy, Palacios/ Gourmelen 1-21. Dargaud, 1978-99 - en 16 andere. -

verkocht € 180.00
kavel: 1028
Hans G. Kresse - De Avonturen van Eric de Noorman
-Panda, 's-Gravenhage, 1976-1981. Deel 1 t/m 20. Eerste integrale uitgave. Complete reeks met stofomslag in goede staat + Zorro 1-3. Boumaar, 2005. 3 hc delen in halflinnen in cassette. Oplage 275 ex.-

verkocht € 175.00
kavel: 1029
Yves Chaland
-De Jonge Albert + De verschrikkingen van de oorlog + Verlaten. Champaka, 1e druk, 1991. Hc in cassette + Robbedoes en Kwabbernoot 1 en 2. IJzeren harten. Champaka, 1e druk, 1990. Hc in cassette incl. 10 losse platen + Le testament de Godefroid de Bouillon, edition Magic-strip + Rapport de police. Compleet met supplementen, beide genummerd en gesigneerd, 1987 - en 11 andere. Toegevoegd: Chris Ware. Jimmy Corrigan, or, the smartest kid on earth. Pantheon, 2000. Gebonden met stofomslag.-

verkocht € 420.00