1000-1092 Strips

kavel: 1030
Enki Bilal
-L'etat des stocks, Futuropolis, 1986, luxe uitgave in schuifdoos, genummerd 218/800 en gesigneerd. Goed exemplaar van deze vaak beschadigde band + Bleu Sang. Christian Desbois, Paris, 1994. Geb. met stofomslag - en 2 andere van Tardi.-

verkocht € 150.00
kavel: 1031
Willy Vandersteen
-Jerom. De Stad onder Water. Nr. 8, Standaard, 1965 + Compo de Reus, 1966. Beide in bijna nieuwstaat + De Koddige Kater. Standaard, 1965. Mooi exemplaar + De Sprietatoom. Hollandse Twee-kleuren reeks dl. 31 - en 10 andere delen uit die reeks met gebruikssporen als lichte besch. aan rug, vlekje etc. - en 10 reclame-uitgaves van Suske en Wiske. Toegevoegd: Bob Mau: Een avontuur van Pits en Kaliber, 10 deeltjes, het Goede boek - en 15 deeltjes Kari Lent in wisselende staat.-

verkocht € 260.00
kavel: 1032
Mary Tourtel - Bruintje Beer
-Lot van 23 bestaande uit nrs. III, V, VI, VIII, IX, XI, XIII, XIV, XV, XVIII (met pennenkrabbel), XXIII, XXIV, XXV, XXXVI. Nieuwsblad van Friesland, Heerenveen, ca. 1932-33 + dl. XIX, XX en XXIII in andere druk + BB-serie deel 4 Beppo de Aap en Bruintje Beer wordt Winkelbediende. Premie N.V. Nieuwsblad van Friesland, Heerenveen -en De Avonturen van Bruintje Beer nrs. 5, 12, 13, 14 en 23. Algemeen Handelsblad, Amsterdam, ca. 1930. -

verkocht € 75.00
kavel: 1033
Franquin e.a.
-Portable Franquin. La Mitre Railleuse. Aedena, 1986. Genummerde en gesigneerde portfolio + Slowburn 1977. Franquin/ Gotlib, Collectoropolis. 20 pp. Geniet + Guust nr. 9-14. Dupuis, 1e druk, 1972-82. Goede staat + Guust en de Marsupilami. Dupuis, 1978 + Morris. Lucky Luke nr. 14 en 15, 1e druk. Dupuis, 1960. Beide met gebruikssporen - en Goscinny en Uderzo. Hoempa Pa de Roodhuid. Lombard Collectie, Lombard, 1965. Net exemplaar met lichte gebruikssporen.-

verkocht € 135.00
kavel: 1034
Rudolf Töpffer (1799-1846)
-Les amours de Monsieur Vieuxbois, 1839. 92 p. + Monsieur Pencil, 1840. 72 pp. Autographié à Genève, par l'auteur. Lith. de Schmid + Le Docteur Festus. Paris, Librairie d'Abm. Cherbuliez et C., rue de Tournon, 17, 1840. Samen gebonden in perkament met vergulde titel.-

verkocht € 300.00
kavel: 1035
[Plaatjesalbums] Rutten's-Heck's, Rotterdam: Nekkie-Raf en Apie-Snuif
-Rutten's-Heck's, Rotterdam, 1941: Henricus Kannegieter, Nekkie-Raf en Apie-Snuif. Compleet exemplaar met alle 24 avonturen + Drukkerij Hoogland, Delft, ca. 1946: Jean Héraux. De Zwarte Coureur (Hij reed voor zijn Vaderland). 39 pp. Geniet. Compleet met alle 40 ingeplakte plaatjes + Beschuit- en Banketfabrieken A. Hooimeijer & Zonen N.V., Barendrecht, 1951: Simon Snugger en de Bulkerbossen. Marten Toonder. Oblong, compleet met 80 plaatjes + Quaker Oats, Rotterdam, 1952. Tom Poes. 48 pp. Compleet + Luteijn, 1956: Plakboek voor Ollie. B. Bommel plaatjes. Oblong versie (plaatjes met zijstrook) + [idem] zonder zijstrook + Romi Margarine, Rotterdam, 1956: Pieter Kuhn/ Gerton van Wageningen. Pioniers van de Ruimtevaart. 120 pp. Compleet met alle plaatjes.-
€ 80 - € 150
kavel: 1036
Marten Toonder - Tom Poes e.a.
-Tom Poes Oberon reeks dl. 1-32, 1974-86 + Tom Poes. De Bezige Bij/ Het Stripschap, 1975-78. Complete reeks van 50 deeltjes + Graaf Tilly sigarenbandjes serie - en 5 andere. Met: concept-tekst Heer Bommel als Theoretisch econoom, rede bij aanvaarding van het ambt van Buitengewoon Hoogleraar in de Bommeliaanse Economie aan de Erasmus Universiteit van Rotterdam op 14 september 1977 en bijgesloten aan Seth Gaaikema gericht briefje van Arnold Heertje.-

verkocht € 125.00
kavel: 1037
Eric de Noorman + Kapitein Rob e.a.
-Lot met 15 deeltjes Eric de Noorman, 24 deeltjes Kapitein Rob - en een latere druk, 3 deeltjes Kick Wilstra. Meest in redelijk goede/ goede staat. Enkele nummers dubbel. Toegevoegd: 40 deeltjes uit de Jan Stavast Reeks, Van Ditmar, 1942-1944. Hieronder enkele nummers dubbel.-

verkocht € 80.00
kavel: 1038
[Exemplaar Seth Gaaikema] Mehro - Kiekeboe
-Nr. 6, Kiekeboe in Carré, J. Hoste N.V., 1979. Met blad vol voorschetsen van de hoofdfiguur "Herman Gaaikevliet", getekend naar Seth Gaaikema. Gesigneerd door Mehro. Uit persoonlijk archief Gaaikema - en 4 andere exemplaren van het album.-

verkocht € 145.00
kavel: 1039
Marten Toonder - Tom Poes Weekblad
-Jaargang 1 t/m 4, 1947-1950 in privé-bundeling. Jaargang 1 compleet vanaf nr. 9-53, jaargang 2 en 3 compleet in 57 en 53 nummers, 4e jrg. nrs. 1 t/m 26. Bijgevoegd: nrs. 1, 2, 4-8 in bundel met gebruikssporen, enkele kleine advertenties uitgeknipt en aan randen met cellotape verstevigd.-

verkocht € 240.00