1000-1092 Strips

kavel: 1040
Edgar P. Jacobs - Blake & Mortimer
-Het Gele Teken. Gouden Klassiekers reeks, Lombard, 1970. Hc - en 5 andere uit de reeks + De wereld van Edgar P. Jacobs. Hc, Lombard, 1984 + 20 andere sc-uitgaves van Blake & Mortimer - en Peter van Dongen Rampokan, Java. Oog & Blik en de Harmonie, 1998. Nr. 73 van de gelimiteerde luxe genummerde en gesigneerde editie + Rampoekan [idem] nr. 7 - en 3 andere.-

verkocht € 175.00
kavel: 1041
Hergé - Kuifje
-Tintin au Congo. Herdruk, Casterman, 1960. Licht sleets aan randen, verder goed ex. + 12 titels uit de eerste Nederlandstalige reeks, hc met roodlinnen rug, alle in matige/ redelijke staat + 15 delen uit de Casterman jaren 80 hc reeks - en 28 andere.-

verkocht € 165.00
kavel: 1042
Nero + Joost Swarte + Agent 327 + Heinz
-50 jaar Nero. Kroniek van een dagbladverschijnsel. Standaard uitgeverij, 1997. Nieuw in cellofaan met munt + The Making of Agent 327. Martin Lodewijk, M, 2003. Oplage 400 genummerde en gesign. ex. met bijbehorende originele potloodschets + Top Secret. Oberon, 1980. Hc in blauw kunstleer en zilveren rugtitel + Heinz. Nrs. 1, 2, 5-11, 13, 17, 22 en 24. Windig & De Jong, Gezellig & Leuk, 1988-2006 - en 9 diverse andere.-

verkocht € 125.00
kavel: 1043
Jacques Tardi
-"Il était temps que vint la guerre pour ressusciter, en France, le sens de l'idéal et du divin" (Gal Rebillot). Seriegrafie in 17 kleuren. Christian Desbois éditeur Paris, 1985. Twee delen, elk 86 x 114 cm. in lijst achter glas. Genummerd, gesigneerd.-
€ 2000 - € 3000
kavel: 1044
Francis Bergèse (1941-)
-Zeefdruk. 35 x 27 cm. Genummerd, gesigneerd, oplage 150 ex. + Buck Danny nr. 52. Dupuis, 2008. Hc, gesigneerd + Biggles presenteert... Francis Bergèse. 16 jachtvliegtuigen uit de Tweede Wereldoorlog 1. Miklo, 1999 + Biggles présente... Francis Bergèse. Mes avions de papier. Hc. Miklo, 2004. -

verkocht € 70.00
kavel: 1045
Jacques Tardi
-Zeefdruk van een station in de regen. Genummerd, gesigneerd. Oplage 370 ex. Achter glas (klein barstje l.b.) + Tardi 3. 11-kleuren zeefdruk uitgegeven door Repérage, voorganger van Archives Internationales. Stempel achterzijde. Oplage 100 ex. 75 x 55 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 1046
Enki Bilal (1951-)
-Twee zeefdrukken, elk genummerd en gesigneerd en een litho. (1) Zeefdruk. 37 x 55 cm. Stempel Bilal, Escale, Paris aan achterzijde; (2) Bleu Sang. Zeefdruk, 1997. Blindstempel Christian Desbois, Paris. 77 x 55 cm. Vlekje in linker ondermarge; (3) Lithografie La Femme Piège, Galerie Escale, 1986. Oplage 1500 ex. 100 x 70 cm.-

verkocht € 105.00
kavel: 1047
Theo van den Boogaard (1948-)
-5 zeefdrukken van verschillende stations in Nederland. Alle exemplaar "e.a.". Elke 55 x 84 cm. Buitenmaat 70 x 99 cm. Gesigneerd door de tekenaar. -

verkocht € 140.00
kavel: 1048
Hergé - zeefdruk Le Lotus Bleu
-Les aventures de Tintin. Le Lotus Bleu. Zeefdruk die als proefoplage van 50 exemplaren verscheen, voor de officiële uitgave van Escale, die een formaat groter was. Deze is 40 x 60 cm. Genummerd 23/50. -

verkocht € 260.00
kavel: 1049
Divers
-Stripschrift nrs. 3, 4/5, 9-24 en 8 latere nrs. + Moebius. Johnny Difool. Dl. 1-4. Oberonreeks, hc, 1981-85 + Corto Maltese in Siberië. Casterman, 1982. Hc - en 4 andere van Pratt - en 8 andere hardcover strips.-

verkocht € 110.00