1000-1092 Strips

kavel: 1050
Big Budget
-Jrg. 3 (nr. 55) t/m jrg. 24 (No. 614). Londen, 1898-1909. Doorlopende set van nrs. 55-614, nrs. 209-234 ontbreken. Talloze illustraties, gebonden in 21 half-kalfsleren banden, folio. Enkele banden licht geschaafd, verder een fraaie set.-

verkocht € 180.00
kavel: 1051
[Vervallen]
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 0 - € 0
kavel: 1052
Hergé - Kuifje
-Raket naar de maan. Casterman, 1e druk, hc. 1953. Band redelijk goed met lichte gebruikssporen, naam op titelp. + vroege herdrukken Kuifje. De blauwe lotus (schutblad ontbreekt, verder lichte gebruikssporen, net ex.); De krab met de gulden scharen (lichte gebruikssporen, net ex.); De sigaren van de Farao (deze aan rug deels ingesch. en katernen lossig) - en 2 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1053
Marten Toonder - Volledige Uitgave Tom Poes Weekblad
-Deel 1-13, Boumaar, 2009-12. 13 delen hc. Nette set.-

verkocht € 150.00
kavel: 1054
Marten Toonder - Tom Poes en de Vliegende Kalief
-Uitgave ter promotie van de K.L.M., 1953. Oblong, geniet. Met 3 full-colour platen en zwart-wit- en kleurenills. door het boekje. Net ex. met lichte gebruikssporen + Tom Poes en een vermakelijke beestenboel. Johan Lugeer en Marten Toonder. W.L. Salm & Co, Amsterdam, 1945. Licht sleets aan hoekjes, goed ex. -

verkocht € 110.00
kavel: 1055
Marten Toonder
-Tom Puss at the Panto. Birn Brothers, London, 1950. Sleets aan hoeken en randen + Tom Puss in Nursery Rhymeland. Marten Toonder. Marks & Spencer, 1948. Buitenzijde aan randen wat geschaafd, rug sleets, naam versozijde voorplat, verder goed ex. + Tom Puss Tales. Groene rug. Sleets aan hoeken, net ex. -

verkocht € 75.00
kavel: 1056
Marten Toonder - puzzels
-Complete serie van 12 verschillende puzzels met Tom Poes, Joris Goedbloed, Wammes Waggel, Burgemeester Dickerdack, Joost, Panda, Kappie, De Maat, Markies de Canteclaer, Heer Bommel en Tom Poes in de Oude Schicht, nogmaals Tom Poes en Heer Bommel. Ook bekend als Bim Bam Bom puzzles. Nog in originele verpakking + De Reus. Leg-puzzle Gustav Czopp, Amsterdam, 1941, zonder doos - en "Aap te paard" en "Het boekenstalletje". 2 legpuzzels in doos (aan hoekjes los), ca. 1950. Santbrink 6, p. 47.-

verkocht € 90.00
kavel: 1057
Marten Toonder - Alle verhalen van Olivier B. Bommel en Tom Poes
-53 delen uit de reeks van de Bezige Bij, tussen 2008 en 2016. Oblong, in halflinnen gebonden.-

verkocht € 225.00
kavel: 1058
Marten Toonder
-Avonturen van Tom Poes dl. 1 t/m 12. Bezige Bij, 2006-2008. Oblong, in halflinnen gebonden + Tom Poes Oberon reeks dl. 1-32, 1974-86 + beeldjes Heer Bommel en Tom Poes, Parastone, 2016. In orig. doosje. Hoogte Tom Poes 9 cm., Heer Bommel 16 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 1059
Marten Toonder
-Tom Poes en de reuzenvogel (lichte gebruikssporen, goed ex.); En de rare uitvinding (rug geplakt); Op het eiland van Grim Gram en Grom (bijzonder goed ex.); En de zieke hertog (redelijk, kreukjes en naam voorin); En het monster ei (redelijk goed, naam voorplat, schaafplekje); En Kaspar de Draak (net exemplaar). Complete serie. Oblong, geniet. De Muinck & Co, 1946-48.-

verkocht € 140.00