1000-1092 Strips

kavel: 1060
Marten Toonder
-Marten Toonder - Blader Mee Serie nr. 1 t/m 4. Blazer & Metz, Amersfoort. Diana Edition Amsterdam, 1946. Gebonden met linnen rug.-

verkocht € 195.00
kavel: 1061
Marten Toonder - Tom Pfiffig
-und die Wachstumspillen. Graberg & Görg, 1953 + dl. 3 Tom Pfiffig und die Seeschlange (1953) + dl. 6 Tom Pfiffig und die neue Eiszeit (1953) - en dl. 8, 9, 10, 11, 12, 14 en 15 uit dezelfde reeks. Alle als nieuw. -

verkocht € 280.00
kavel: 1062
Marten Toonder - Blader Mee Serie no. 4
-Tom Poes in het Luna Park. Blazer & Metz, Amersfoort. Diana Edition Amsterdam, 1946. Gebonden met linnen rug.-

verkocht € 150.00
kavel: 1063
Marten Toonder
-Bim Bam Bom. Complete reeks van 12 puzzels + 38 Tom Poes kaarten, waaronder "De Reuzenvogel" met wikkel. -

verkocht € 150.00
kavel: 1064
Marten Toonder
-Plakboek voor Ollie B. Bommel plaatjes. Luteijn, 1956. Compleet (plaatjes zonder zijstrook) + oblong versie, Luteijn, 1956 (plaatje Kappie ontbreekt, zonder zijstrook) + Tom Poes. Quaker Oats, Rotterdam, 1952. 48 pp. Compleet met alle plaatjes + Tom Poes Niemeijer reeks dl. 1-4, 1958 - en 9 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1065
Marten Toonder - Tom Poes 2e serie
-Deel 1 t/m 10. D.A.V.I.D., 1946. Bijzonder mooie set.-

verkocht € 460.00
kavel: 1066
Marten Toonder
-Tom Poes Vertellingen. De Bezige Bij, 1949. Editie met pap. rug. Wat sleets aan randen, vrij goed ex. + Tom Poes en de Watergeest, Bezige Bij, 1950. In halflinnen, 61 pp. Sleets aan randen, kindertekening op blanco versozijde eerste illustratie + Het Toverkruid. H. Smith Groningen, plaatjesalbum, ca. 1955. Compleet met alle plaatjes. Halflinnen. Slijtage aan randen + Tom Poes en de Laarzenreuzen. De Muinck & Co, Amsterdam, 1948. Net exemplaar met minimale slijtage aan randen + Tom Puss. Quaker Oats, Kopenhagen, 1952. 48 pp. Deense variant, lichte vochtsporen aan bovenste marge, voorplat wat smoezelig. Intern compleet met alle plaatjes + Winterboek. Geïllustreerde Pers, 1947. 285 p. Vernieuwde rug + Tom Puss at the Panto. Birn Brothers, London, 1950. Redelijk ex. Voor- en achterplat in gebruikte staat (naam bovenaan, sleets aan oppervlak en randen), intern goed + Tom Puss in Nursery Rhymeland. Marten Toonder. Marks & Spencer, 1948. Vernieuwde rug, randen versleten. Naam eerste eigenaar versozijde voorplat en eerste pagina geplakt - en 2 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1067
Marten Toonder
-Tom Poes ontdekt het geheim der blauwe aarde (Matla 1.1). De Courant Het Nieuws van de Dag, 1941. Oblong, geniet, 64 pp. + Tom Poes in den Toovertuin (Matla 1.2). Beide zeer nette exemplaren met lichte roestvorming bij de nietjes + beide in facsimile + Tom Poes. De Partenspeler. De Muinck & Co, 1952. Net exemplaar + 6 andere deeltjes uit de reeks in wisselende staat (En de Pier-race geplastificeerd met vernieuwde rug, En de Talisman met cellotape aan randen, overige in redelijk goede staat met gebruikssporen als naam of kl. besch.) + Tom Poes en de Atoomtrillingen, OVN, 1945 in 22 uitgeknipte afleveringen + Tom Poes en Heer Bommel's Weddenschap, OVN, 1945 compleet in 12 afleveringen - en een andere set - en 6 overige (strip)boekuitgaven. -

verkocht € 90.00
kavel: 1068
Marten Toonder
-Tom Poes. De Bezige Bij/ Het Stripschap, 1975-78. Dl. 5 t/m 50 + Tom Poes en de Sterritaire Stormloop. Toonder Studio's b.v., 2002. Oblong, 26 p., 1e druk. Uitgave voor Kees Storm bij zijn afscheid als voorzitter van AEGON + Le grand Barribal. Le Bel Illustré no. 34, 1992. Nr. 113/300 + Tom Poes en de Pasmunt, PostNL, 2016. Met zegels, nog in seal - en 36 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1069
Marten Toonder
-Affiche "Geld Speelt geen rol, als je begrijpt wat ik bedoel!". De Bezige Bij, Amsterdam, 1968. Bedoeld ter promotie van de Bommel pocketreeks bij lancering van pocket LRP 278. Copyright Marten Toonder, ontwerp Toon der Moors. 49 x 61 cm. Santbrink, 1988, p. 85, SV67 + SRV posterplaat zonder de ingeplakte Toonderfiguren + 4 Bommelfiguur-posters t.g.v. Boekenweekgeschenk 1982, elk 59 x 40 cm. - en "Geld speelt geen rol". Promotiedisplay Bommelreeks Bezige Bij, 1982, uitgegeven ten tijde van de Boekenweek. 70 x 158 cm. -

verkocht € 110.00