1000-1092 Strips

kavel: 1070
Marten Toonder
-Heer Bommel en de Digitaaldrank + Heer Bommel en de Jaarlijkse Check-up + Heer Bommel en de Smetvrezers (afl. 13 ontbreekt) + Heer Bommel en de Goede Gedachte, Pfizer, 2000-04 + Tom Poes en Het Alvenjong. Stripkunstmap. Belgische stripklub 1980. Portfolio met 5 litho's in map. Genummerd + Uniek, hm... unyk. Le Chat Mort, 2000. In paars linnen gebonden, oplage 100 (en enkele hc) genummerde ex. - en 40 andere vrij recente Bommel-uitgaven.-

verkocht € 160.00
kavel: 1071
Divers jaren 30-50
-Mickey et Minnie. Magdeleine du Genestoux. Librairie Hachette, Paris, 1932. 247 pp. + De lotgevallen van Meneer Adriaan. Het kinderverhaal uit "Het Vaderland". Studio Molier, dl. 1 + dl. 2, ca. 1935 + Marten Toonder. Kappie en het goudschip "Poolster". D.A.V.I.D., 1947. Rug ontbreekt, verder redelijk goed - en 4 andere strips uit de jaren 50. -

verkocht € 100.00
kavel: 1072
Skull Comics, Pulp Comics, Crumb's Comics e.a.
-Skull Comics. Issue 1, first ed. (drukfout op p. 7 'The Answer'). Goed ex. + Pulp Comics no. 1, 1971. Zeer goed ex. + Artistic Comics no. 1. A special issue made up entirely of excerpts from the secret sketchbooks of R. Crumb! 1e dr. (75 cents), 1973 + Bijou Funnies nr. 3, 1972 + R. Crumb's Comics and stories april 1964 nr. one 4th printing (imprint 35 cents) + Mr. A. Comic Art Publisher, 1972 + Fritz Bugs Out. Robert Crumb, 1972 - en 30 andere. Meest in goede staat, enkele met vochtschade.-

verkocht € 200.00
kavel: 1073
Comics/Classics
-Lot met 13 Hip Comics waaronder 4x Spinneman en de eerste Nederlandse uitgave van The Avengers: De Wrekers contra de Springvloed - en 11 andere classics/ comics, o.a. Superman April 1966 en Metamorfo de Stofwisselman nr. 2405.-

verkocht € 70.00
kavel: 1075
Donald Duck een Vrolijk Weekblad
-Jaargang 1954 + 1955. Lichtte gebr. sporen, goede staat. Incl. reclamenummer 1954. -

verkocht € 190.00
kavel: 1076
-Jaargang 1956-1959. 4 complete jaargangen in goede staat. -

verkocht € 260.00
kavel: 1077
Marten Toonder
-Tom Poes op het Eiland van Grim Gram en Grom. De Muinck & Co, 1947. Oblong, geniet. Net exemplaar + (uit dezelfde serie) Tom Poes en de Reuzenvogel. Lichte gebr. sporen aan rug -en De Rare uitvinding. Net exemplaar + Kappie. Coöp. Friesland, 6 van 7 delen, 1957-1960. Alle met lichte gebr. sporen als roest bij nietjes, een enkel vouwtje -en 6 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1078
Marten Toonder
-De Pinkelkrant. Medwerkers oa. Marten Toonder, Ushi, Godfried Bomans, Simon Carmiggelt, Wim Sonneveld, Hella Haasse, e.a. Hoofdredactie Cor Dommelshuizen Jr. De Pinkelkrant. Eenmaal per week te verschijnen dagblad dat slechts eenmaal verscheen. Apeldoorn, Drukkerij Boeijinga, 1947 + 8 uitgesneden Panda verhaaltjes (1 dubbel) van Bolletje Beschuitverpakkingen + Toonder lucifers-setje. Toonder Studio's, Nederhorst ca. 1970 -en enkele uitgeknipte verhalen uit "De Tijd", ca. 1976 en een redelijk exemplaar van Tom Poes en de Reuzenvogel, de Muinck & Co, 1946.-

verkocht € 280.00
kavel: 1079
Piet Wijn
-De Verwende Prinses. Oberon, 1977. Hardcover editie. Net exemplaar met fraaie dédicace van Piet Wijn in fineliner op schutblad. Toegevoegd: Gammelpot og den forkaelede prinsesse. Williams, vertaalde versie voor de Deense markt, 1977 + dl. 3 'Og den lumske laege', 1978. Gesigneerd + 4 uitgeknipte verhalen van Panda van de Bolletje Beschuit reclame + Jennifer Scott dl. 1-4, de Lijn, 1982-83 + Gloria van Goes, de Lijn, 1981-82 -en 4 andere stripboeken van de hand van Piet Wijn -en enkele losse uitgehaalde -deels complete - verhalen van Puk en Poppedijn, Prinses, aanvang jaren '70. -

verkocht € 450.00
kavel: 1080
Willy Vandersteen/ Studio Vandersteen
-Luxe versie van het Robert en Bertrand verhaal 'Het laaiend vuur', getekend door Ron Van Rie. Genummerd II/XXV, gesigneerd. Linnen band wat vlekkig + Persmap met album 86 Het laaiend vuur. Gesigneerd met opdracht en dédicace op versozijde voorplat + 2 genummerde en gesign. zeefdrukken in Standaard persmapje. Toegevoegd: Biggles nr. 1 en 6, Judi. De Zondvloed (besch. aan rug en randen, 1953; Zwarte Kat/Chat Noir, 1991 (2x) -en een brochure van Standaard Strips + Jerom nrs. 10, 13 17 en 18 in 1e druk, nr. 5 in 2e druk + Snoek nr. 3-6, Hollandse uitgave, 1966 + Persvoorbeelden brochure Standaard 1984 met groot formaat voorbeelden van de albums van dat moment. 14 covers met aan achterzijde de lijst met in die reeks verschenen nummers en verkoopprijs. Voorzijdeblad Suske en Wiske de Lieve Lilleham -

verkocht € 150.00