1000-1092 Strips

kavel: 1081
Comics/ Classics
-17 nrs. Illustrated Classics. In redelijk goede/goede staat, meeste met naampje op voorplat + 6 nrs. De vier verdedigers + De Onbekende Stille nr. 1. Een afschuwelijk Plan, 1953 + Don O'Kay 1-3, Georges Mazure. Classics Lectuur, Naarden, 1972 -en 12 overige classics. Toegevoegd: Flash Gordon nrs. 7-10, King Comics, 1967 en 4 andere Amerikaanse Comics -toegevoegd: 33 Duitstalige Comics: Blitz Gordon, nr 1-6, Semic Press, 1968 + Mandra 1-6 + Sigurd 1-7 + Tibor 2-7, alle Duitstalig ca. 1968-1970 -en 8 andere. -

verkocht € 90.00
kavel: 1082
Arad & Maya + Elfquest + Arman & Ilva + Ambrosius + Franka
-Arad & Maya dl. 1-10, Jan Steeman, Centripress, 1977-80 + Ambrosius dl. 1-5, Gideon Brugman/Lo Hartog van Banda, Centripress, 1979-1980. Alle met viltstift voorzien van de tekst 'Speciaal gesigneerd voor Kees van Gideon' + Arman & Ilva. The Tjong Khing/Lo Hartog van Banda. Brabantia Nostra dl. 1-3 en 5-7. Hc., 1977-83. Dl. 2 lichte vochtschade op schutbladen + Franka. Henk Kuijpers. Dl. 1-7, 1e dr., 1978-84 -en Elfquest. Wendy & Pini. Boek 1-3, hc.,, Arboris, 1985-88.-

verkocht € 75.00
kavel: 1083
Nero + Kiekeboe + Kari Lente
-Kiekeboe 50. Luxe editie van het 50e Kiekeboe album. Titel 'Afgelast wegens ziekte'. Oplage: 300 ex. + Marc Sleen. Nero. Het Bobobeeeldje, Standaard, 1966 -en nrs. 12, 14, 15, 17, 19, 20, 24 26, 30, 31, 33, 34, 37 en 38 in 1e dr., goede staat + Schloss Wolkenburch. Die abenteuer von Nero und Co dl. 1, Rädler Verlag, Köln, 1972 + Kari Lente. Bob Mau. dl. 5 tm 20. Standaard, 1966-1969 -en 8 andere. -

verkocht € 150.00
kavel: 1084
Hergé - Kuifje
-Kuifje in Rotterdam eerste-vierde schrift, Rotterdamse Kunststichting, 1977 + 4 sc. Kuifje delen met linnen rug (In Tibet; De Zonnetempel; Mannen op de Maan; De Geheimzinnige Ster) + Le Crabe aux Pinces d'Or. Casterman. Laatste titel achterzijde Tintin au Tibet, in redelijk goede staat. Kleine besch. op voorplat, hoekjes licht gestoten -en 5 andere - toegevoegd: Pilamm derde album en vierde album. Casterman, 1950. Lichte gebr. sporen, goede exemplaren. -

verkocht € 160.00
kavel: 1085
De avonturen van Jim Lont + Dig en Dag - en 15 andere
-De Avonturen van Jim Lont door Erik. dl. 3 tm 8 en 12, de Vlijt, Antwerpen, 1966. In goede staat, met kleine besch. als roest bij nietje. Dl. 3 sleets plekje bij de rug + Dig en Dag op stap. Kennismakingspakket met nrs. G tm L in orig. verpakking + Liselore met de stadsgreep en het wegwezen. Willy Lohmmann, de Lijn, HC., nr. 13/125 ex. met dédicace op versozijde titelpagina + 15 andere. Toegevoegd: Asterix. Zum Selbermachen als 70 cm. grosse Figur. Ca. 1980. Onderdelen met rolletje scotch tape in orig. doos.-

verkocht € 170.00
kavel: 1086
[Dupuis] Smurfen e.a.
-Smurfen puzzel BP + Smurfen-kleurboek (voorzijde vlekkig) BP + Groot smurf verkeers spel BP (naam ingevuld) + 2 Smurfposters BP. Beide met lichte vraatsporen. Alle ca. 1970 + 2 plastic tasjes met afbeelding smurfen en verpakking voor het Smurfenhuis, bestell-nr. 591. Met- Dupuis Katalogi 1976, 1981 en 1983 + 10 displayfiguren Dupuis jaren '70 (o.a. Smurf, Guust en Blauwbloezen) + 6 stickers -en 10 oude eerste drukken, o.a. Blondie en Blinkie ontdekken de Vliegende Schotels, 1956; Guus Slim. Vinder neemt de vlucht. Dupuis, 1958. Enkele roestvlekjes en lichte gebr. sporen -en 8 andere.-

verkocht € 200.00
kavel: 1087
Walt Disney. Donald Duck een Vrolijk Weekblad
-Geïllustreerde Pers, 1952 en 1953. Complete eerste jaargang, in 10 nummers. Achterkant nr. 1 ontbreekt, nummer 8 in redelijke staat met gebruikssporen als kleine scheurtjes in de marge en enkele vouwen, overige nummers goed + Complete tweede jaargang, nr. 1-52. Beide jaargangen met twee perforatiegaatjes aan linkerzijde. -

verkocht € 220.00
kavel: 1088
Walt Disney - Donald Duck & Mickey Mouse
-Mulder & Zoon, 1949. Complete reeks van 6 deeltjes. In origineel doosje. Bloekblokjes als altijd fragiel, met hier en daar enkele loss pagina's. Verder een goede set, compleet met lichte gebruikssporen. Het doosje heeft cellotape-sporen aan randen, en is deels los, maar compleet inclusief overflap.-

verkocht € 700.00
kavel: 1089
Marten Toonder - De Vijf Stuivers van Wammes Waggel
-Rijkspostspaarbank, 1953. Vouwstrip met aan een zijde kleurafbeeldingen, versozijde zwart-wit. Lichte gebr. sporen - met Kapitein Brulboei nr. 2 en 3, reclamestripjes Faam pepermunt. -

verkocht € 60.00
kavel: 1090
Walt Disney
-Donald Duck een Vrolijk Weekblad. Geïllustreerde Pers, 1954 tm 1956. 3 Complete jaargangen (enkel nr. 36, 1955 ontbreekt). Nrs. 1 van 1955 en 1956 wat beschadigd, overige goed maar met perforatiegaatjes aan rechterzijde. Inclusief het reclamenummer van 1954 en de reclamefolder die tegelijk met nr. 37, 1955 werd uitgegeven. -

verkocht € 200.00