[1028] [1029] [1030] [1031] [1032]
kavel: 1030 verkocht € 150.00

Enki Bilal

L'etat des stocks, Futuropolis, 1986, luxe uitgave in schuifdoos, genummerd 218/800 en gesigneerd. Goed exemplaar van deze vaak beschadigde band + Bleu Sang. Christian Desbois, Paris, 1994. Geb. met stofomslag - en 2 andere van Tardi.
(totaal 4)