[1031] [1032] [1033] [1034] [1035]
kavel: 1033 verkocht € 135.00

Franquin e.a.

Portable Franquin. La Mitre Railleuse. Aedena, 1986. Genummerde en gesigneerde portfolio + Slowburn 1977. Franquin/ Gotlib, Collectoropolis. 20 pp. Geniet + Guust nr. 9-14. Dupuis, 1e druk, 1972-82. Goede staat + Guust en de Marsupilami. Dupuis, 1978 + Morris. Lucky Luke nr. 14 en 15, 1e druk. Dupuis, 1960. Beide met gebruikssporen - en Goscinny en Uderzo. Hoempa Pa de Roodhuid. Lombard Collectie, Lombard, 1965. Net exemplaar met lichte gebruikssporen.
(totaal 13)