[1040] [1041] [1042] [1043] [1044]
kavel: 1042 verkocht € 125.00

Nero + Joost Swarte + Agent 327 + Heinz

50 jaar Nero. Kroniek van een dagbladverschijnsel. Standaard uitgeverij, 1997. Nieuw in cellofaan met munt + The Making of Agent 327. Martin Lodewijk, M, 2003. Oplage 400 genummerde en gesign. ex. met bijbehorende originele potloodschets + Top Secret. Oberon, 1980. Hc in blauw kunstleer en zilveren rugtitel + Heinz. Nrs. 1, 2, 5-11, 13, 17, 22 en 24. Windig & De Jong, Gezellig & Leuk, 1988-2006 - en 9 diverse andere.
(totaal 25)