[1044] [1045] [1046] [1047] [1048]
kavel: 1046 verkocht € 105.00

Enki Bilal (1951-)

Twee zeefdrukken, elk genummerd en gesigneerd en een litho. (1) Zeefdruk. 37 x 55 cm. Stempel Bilal, Escale, Paris aan achterzijde; (2) Bleu Sang. Zeefdruk, 1997. Blindstempel Christian Desbois, Paris. 77 x 55 cm. Vlekje in linker ondermarge; (3) Lithografie La Femme Piège, Galerie Escale, 1986. Oplage 1500 ex. 100 x 70 cm.
(totaal 3)