[1052] [1053] [1054] [1055] [1056]
kavel: 1054 verkocht € 110.00

Marten Toonder - Tom Poes en de Vliegende Kalief

Uitgave ter promotie van de K.L.M., 1953. Oblong, geniet. Met 3 full-colour platen en zwart-wit- en kleurenills. door het boekje. Net ex. met lichte gebruikssporen + Tom Poes en een vermakelijke beestenboel. Johan Lugeer en Marten Toonder. W.L. Salm & Co, Amsterdam, 1945. Licht sleets aan hoekjes, goed ex.
(totaal 2)