[1078] [1079] [1080] [1081] [1082]
kavel: 1080 verkocht € 150.00

Willy Vandersteen/ Studio Vandersteen

Luxe versie van het Robert en Bertrand verhaal 'Het laaiend vuur', getekend door Ron Van Rie. Genummerd II/XXV, gesigneerd. Linnen band wat vlekkig + Persmap met album 86 Het laaiend vuur. Gesigneerd met opdracht en dédicace op versozijde voorplat + 2 genummerde en gesign. zeefdrukken in Standaard persmapje. Toegevoegd: Biggles nr. 1 en 6, Judi. De Zondvloed (besch. aan rug en randen, 1953; Zwarte Kat/Chat Noir, 1991 (2x) -en een brochure van Standaard Strips + Jerom nrs. 10, 13 17 en 18 in 1e druk, nr. 5 in 2e druk + Snoek nr. 3-6, Hollandse uitgave, 1966 + Persvoorbeelden brochure Standaard 1984 met groot formaat voorbeelden van de albums van dat moment. 14 covers met aan achterzijde de lijst met in die reeks verschenen nummers en verkoopprijs. Voorzijdeblad Suske en Wiske de Lieve Lilleham