veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1400-1433 Indonesië
[1400] [1401] [1402] [1403] [1404]
kavel: 1402 verkocht € 300.00

Atlas van Nederlandsch Oost-Indië

bij het Topografisch Bureau te Batavia samengesteld in de jaren 1897-1904 (omgewerkte uitgave van den atlas van J.W. Stemfoort en J.J. ten Siethoff), bij de Topografische Inrichting te 's Gravenhage geproduceerd in de jaren 1898-1907 onder leiding van den directeur C.A. Eckstein. Den Haag, Departement van Koloniën, 1898-1907, met dubbelpagina lithografische titel/ inhoudsopgave en 24 kleurenlithografische kaarten op 16 dubbelpagina bladen, oorspronkelijk halflinnen, groot folio (66 x 47 cm.).
Platten wat gevlekt, ruglinnen licht sleets, verder net exemplaar.