veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1440-1494 Aziatische kunst, literatuur & fotografie
[1440] [1441] [1442] [1443] [1444]
kavel: 1442 verkocht € 120.00

Netsuke

Lachende Hotei met waaier. Gesign. aan onderzijde, eind 19e eeuw. 4 x 3,5 cm.