[1650 - 1659] [1660 - 1669] [1670 - 1679] [1680 - 1689] [1690 - 1698]
kavel: 1660
Johan Dijkstra. Zittend naakt
-Lithografie, 54,5 x 44 cm. In passe-partout (69,5 x 55,5 cm) + Jan Wiegers 8 juni - 1 juli 1960. Zeefdruk, 55 x 40 cm. Gekreukt, "1 juli" met pen gecorrigeerd in "8 juli".-

verkocht € 80.00
kavel: 1661
Maurits W. v.d. Valk (1857-1935). "Polderland bij Leiden"
-Ets, 1917. 24 x 33,5 cm. In passe-partout + Frans Hogerwaard (1882-1921). "Slangenbezweerder". Ets. 44,5 x 30,5 cm. In passe-partout + Jacob Maris (1837-1899). "De molen". Ets. 13,5 x 10 cm. Met catalogus van Kunsthandel Caramelli & Tessaro - en 7 andere.-
€ 75 - € 150
kavel: 1662
H.N. Werkman (1882-1945)
-'Premie Boekenvrienden uitgevoerd naar ontwerp 4: vogel voor boom.' 1943. 400 x 250 mm. Gesigneerd en gedateerd '43 in inkt. Uit een oplage van 65 ex. Catalogus Hot Printing, nr. 43-83. Sjabloontechniek met heldere kleuren. -

verkocht € 3800.00
kavel: 1663
M.C. Escher (1898-1972)
-Ex libris B.G. Escher. Houtsnede, 30 x 30 mm. Op "Mededeling no 82, Rijksmuseum voor de geschiedenis der Natuurwetenschappen te Leiden". Bool 91.-

verkocht € 60.00
kavel: 1664
Hans Landsaat (geb. 1935). Notities over 50 jaar
-Serie uitgegeven in 1985 ter gelegenheid van de 50ste verjaardag van de kunstenaar, bestaande uit colofon en 50 bladen waarvan 34 genummerde zeefdrukken (16 bladen zijn opzettelijk blanco gebleven), elk vel met halfdoorschijnend voorblad met datering (alle) en titel (alleen de zeefdrukken), uitgegeven in 50 exemplaren en 2 proeven (één van 10 Romeins genummerde exemplaren H.C., dit is nummer V voor Hans Paalman), los als uitgegeven in de oorspronkelijke linnen portfolio door de Phoenix Bindery, folio (portfolio met verfvlekken op de rug).-

verkocht € 90.00
kavel: 1665
Theo Wolvecamp (1925-1992). (Twee kleurenzeefdrukken)
-Beide gesigneerd en gedateerd '90 en genummerd 216/250 in potlood, elk 28 x 28 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 1666
7 prenten met toevoegingen: (1-4) Mark Brusse (geb. 1937). (Better in color)
-Complete serie van 4 prenten uit de hors commerce-editie op handgeschept papier, bladmaat 31 x 22 cm., alle gesigneerd en gedateerd '93 in potlood (zonder de portfolio).-
€ 70 - € 140
kavel: 1667
Gilbert & George (geb. 1942 en 1943). "Planed 2007"
-9 vellen van 29,7 x 21 cm., totale maat als aaneengelegd kunstwerk 89 x 63,5 cm., gesigneerd in de techniek.-

verkocht € 70.00
kavel: 1668
M.C. Escher (1898-1972). De Nederlandsche Bachvereeniging
-Matthäuspassion van Johan Sebastian Bach 1685-1750. Op goeden vrijdag in de Groote Kerk te Naarden. Amsterdam, gedrukt door M.J. Portielje voor D.N.B., 1956, met inlay, 23 p., oorspronkelijk geniet omslag in paars bedrukt met in het blok gemonogrammeerde houtsnede van Escher.-

verkocht € 110.00
kavel: 1669
Anton Pieck (1895-1987)
-'Waal'. Ca. 1925. Eigen druk, gesigneerd in potlood. 26 x 39 cm. In lijst achter glas.-

verkocht € 100.00