[1650 - 1659] [1660 - 1669] [1670 - 1679] [1680 - 1689] [1690 - 1698]
kavel: 1670
Pablo Picasso (1881-1973). (Petit nu couché)
-Kleurenlitho, bladmaat 9 x 17,5 cm., gesigneerd en gedateerd "le 14.3.63" in de techniek.-
€ 1500 - € 3000
kavel: 1671
Pochoirs
-Coleth. Vrouw in jurk met vogels. Ca. 1930. Beeld 19 x 24 cm. Op karton geplakt + Matroos met harpoen en Frans schip. Ca. 1925-1940. Beeld 30 x 28,5 cm. - en 2 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1672
Theo van Hoytema (1863-1917)
-Orchideeën. Lithografie, 1905. Gesigneerd in de plaat. 29,1 x 25,5 cm. Bladmaat 53 x 39,5 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1673
Aat Veldhoen (1934-2018). 4 items: (1) "De groeten van Kaboel en Aatje Veldhoen"
-Rotaprint, 44 x 52 cm., afdruk op METAAL, gesigneerd in de techniek.-

verkocht € 170.00
kavel: 1674
Verzameling van 17 stuks diverse moderne grafiek, w.o.: (1) Pieter Hermanides (1932-2019)
-(Fantasielandschap met figuren). Afdruk in onbekende techniek, ingekleurd met kleurpotlood, 30,5 x 23 cm., gesigneerd en genummerd 186/200 in potlood, gemonogrammeerd in de techniek, met bovenhoeken opgezet op drager.-
€ 70 - € 140
kavel: 1675
Victor Vasarely (1906-1997)
-Serigrafie. Stedelijk Museum. Uitvoering kunstdrukkerij Luii, 1966. 63 x 63 cm. (buitenmaat) + Piet Mondriaan. Kunstdruk Luii voor Stedelijk Museum, ca. 1966. 68 x 48 cm. + Marc Chagall, idem. 70 x 53 cm. - en een soortgelijke, proefgang met bredere marges en handgeschreven tekst '2e grijs oplaag' in benedenmarge - en soortgelijke proefdruk van een portret van een vrouw door Kees van Dongen (deze ietwat vlekkig).-
€ 70 - € 120
kavel: 1676
Shinkichi Tajiri (1923-2009). (Knoop)
-Reliëfdruk, bladmaat 28,5 x 20,5 cm., gesigneerd, gedateerd '97 en genummerd 34/250 in potlood.-
€ 70 - € 140
kavel: 1677
Dick Elffers (1910-1990)
-(Boten in een haven). Tekening in Oost-Indische inkt, gesigneerd en gedateerd '54, bladmaat 50 x 70 cm. Marginale defectjes, punaisegaatjes in de hoeken + (Boten in een haven). Twee tekeningen in pen, beide gemonogrammeerd en gedateerd '56, bladmaat 49 x 63 cm + 4 andere - toegevoegd: 2 tekeningen gesigneerd Perdok (Henk Schellevis).-
€ 60 - € 90
kavel: 1678
Diverse prenten, o.a. Theo Beerendonk, Cees Andriessen & Schlomo Koren
-Theo Beerendonk (1905-1979). (Abstracte compositie). Hoogdruk gedrukt in rood op buigzaam grijs structuurkarton, 17 x 29,8 cm., gesigneerd en gedateerd 1969 in potlood l.o. + Cees Andriessen (1940). "Doublettendoos van een meer dan middelmatig exlibris verzamelaar". Zeefdruk, 35,3 x 27 cm., gesigneerd in potlood in het beeld l.o., getiteld in potlood in de benedenmarge (marginale kreukjes) + Schlomo Koren (1932-2013). (Abstracte compositie). Litho, 46 x 43 cm., gesigneerd en gedateerd 1961 en 4/20 in potlood l.o. (vage vouwen, deukjes) - en 10 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1679
Eppo Doeve (1907-1981)
-3 gesigneerde pentekeningen: (1) Es war einmal ein Hut. 24 x 22 cm. Titel met potlood l.o. (2) Friday the 13th. Beeld 27 x 17 cm. Titel met pen buiten beeld r.o. Potloodaant. buiten beeld aan bovenzijde. (3) Detective programma. 25 x 18 cm. Titel met potlood l.o.-

verkocht € 90.00