[1650 - 1659] [1660 - 1669] [1670 - 1679] [1680 - 1689] [1690 - 1698]
kavel: 1680
Theo van Hoytema (1863-1917) + Huib Luns (1881-1942)
-Theo van Hoytema. 17 kalenderbladen. Amsterdam, Tresling & Co., ca. 1905-1910. 1 plaat zonder kopillustratie. 2 platen bevestigd op kartonnen platten, bijgesneden, geperforeerd en met touw aan elkaar bevestigd. Overige 14 in goede staat + Huib Luns. Gotische kaarsen tussen gotische koepels. Gouda, Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek, ca. 1915. 24 x 50 cm. Karton. Met bijbehorende envelop + zeepverpakking. Flor. Savon de Luxe. Devambez, ca. 1910. Ongevouwen. 2 scheurtjes zonder papierverlies. -

verkocht € 140.00
kavel: 1681
Leonard Baskin (1922-2000). MOKOMAKI
-Portfolio en boek in slipcase. Het boek (uitgegeven door Ermite Press, Leeds, Mass., 1987, gebonden door Gray Parrot, oplage 50 stuks) bevat het kunstenaars-exemplaar met etsen van gekrompen en getatoeëerde Maori-hoofden en drie gedichten van Ted Hughes. Folio, perkament, titel op rug in goudopdruk en goudkleurig masker op voorplat. 13 etsen op verschillend type papier in verschillende maten en kleuren. Gegraveerd, gekleurd en gesigneerd frontispice, titel in druk, 3 gedichten, half-titel in druk, 13 etsen, alle met vloeipapier, elk in een verschillende etstechniek en alle gesigneerd door Baskin. Het colofon gedeeltelijk in druk en in hs., gesigneerd en jaartal 1987. Het tweede unieke deel bestaat uit een toegevoegde gekartonneerde portfolio [1986] met gekartonneerde omslagen inhoudende een essay van 2 pagina's in het handschrift van de kunstenaar over zijn initiële kennismaking met dit onderwerp. Verder 5 originele waterverf-tekeningen, 12 "touched-proofs" op perkament, 14 "trial-proofs" en 7 bladen met typografische ontwerpen. Alle bladen gesigneerd. Het geheel in een op maat gemaakte slipcase [1985] met titel en jaartal op de rug in goudopdruk.-

verkocht € 5500.00
kavel: 1682
Leonor Fini (1907-1996)
-Kleurenlitho naar Leonor Fini. L'Homme entre deux ages et ses deux maitresses. 20 fables. Jean de la Fontaine. Monaco, Jaspard Polus, 1961. 28 x 38 cm. Gesigneerd in de plaat en handgesigneerd. Randen licht gerafeld, enkele vlekjes, verder goed + Leonor Fini. XVIIIe Festival Belge d'Été/ XVIIIe Belgisch Zomerfestival. Brussel, André de Rache, 1965. In omslag. Rug losgaand van boekblok, enkele pagina's losgaand + tentoonstellingsuitnodiging. Leonor Fini. 's-Hertogenbosch/ Amsterdam, Galerie Hüsstege-Steltman, 1978 + tijdschriftfragment. Leonor Fini. Malerin der Träume. 4 p., 24 x 32 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1683
Ko Oosterkerk (1928-2012) + Jef Diederen (1920-2009)
-Ko Oosterkerk. Twee zeefdrukken: (1) cirkel, 1968. Beeld 49 x 64 cm. Nr. 18/190; (2) balken, 1968. Beeld 49 x 64 cm. Nr. 118/190. Beide in goede staat + Jef Diederen. Twee zeefdrukken: (1) figuur voor rood vlak, 1989. Beeld 55 x 76 cm. Nr. 50/180. Linker marge enigszins vergeeld, gekreukt in beeld l.o. en enkele vlekjes; (2) geel-rood zegel, 1965. Beeld 58 x 73 cm. Nr. 151/190. Goede staat.-
€ 80 - € 150
kavel: 1684
Eugène Brands (1913-2002)
-"The Grapes". Zeefdruk, 1988. Nr. 156/250. 54,5 cm x 63 cm. In lijst achter glas. -
€ 150 - € 300
kavel: 1685
Kafak (pseud. Eddy Greidanus, 1946-2000)
-Zelfportret. Linosnede, 1982. HC. nr. I. In lijst achter glas. 86 x 58 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 1686
Pablo Picasso (1881-1973). (Peintre devant son chevalet)
-Ets, 1927, 19,4 x 27,7 cm. (plaatrand, het blad meet 24 x 32,2 cm.), gedrukt op "BFK Rives".-

verkocht € 600.00
kavel: 1687
Lajos Kassák (1887-1967). (Architectonische structuren)
-Kleurenzeefdruk, ca. 1965, 48 x 37 cm., gesigneerd in zwart krijt en genummerd in potlood 197/200, in lijst. -
€ 200 - € 400
kavel: 1688
Jan Sierhuis + Lucebert
-Schetsboek Jan Sierhuis. Gedicht Bert Schierbeek. 1974. Losbladig in halflinnen map met gemarmerde platten. Gesigneerd ex., nr. 27/750 + 3 andere door/ over Jan Sierhuis + Lucebert. Triangel in de jungle. Den Haag, A.A.M. Stols, 1955. 2e druk. In kartonnen omslag met stofomslag + 6 andere gedichtenbundels door Lucebert + Ik ben een gemankeerde saxofonist. Lucebert & Jazz. Amsterdam/ Rimburg, Huis Clos, 2013. Gebrocheerd met kartonnen omslag, in cassette. Met 2 cd-roms - en 3 andere.-

verkocht € 270.00
kavel: 1689
Herman Gordijn (1932-2017)
-Zonder titel. Ets. 8 x 12 cm. Toegevoegd: Domburg. Zeegezicht met vogels. Ets J.W. Toorop. Nr. E.A. 9 x 11,5 cm. Beide ingelijst met passe-partout achter glas.-

verkocht € 140.00