[1650 - 1659] [1660 - 1669] [1670 - 1679] [1680 - 1689] [1690 - 1698]
kavel: 1690
Pablo Picasso (1881-1973) (stijl van). (Stier)
-Ets, 7,5 x 10,5 cm (bladmaat 22,5 x 31 cm), genummerd 6 rechts onder in de plaat.-
€ 60 - € 120
kavel: 1691
Kees van Dongen (1877-1968). (Grand-Prix de Normandie)
-Pochoir-gekleurde plaat, 25,5 x 35 cm., gemonogrammeerd in de techniek, uit portfolio Deauville, Aquarelles, gravées sur cuivre par Maccard, et dessins en couleurs de Van Dongen (tekst door Paul Poiret), Parijs, Tremois, 1931 (297 exemplaren), in lijst en onder passe-partout.-

verkocht € 300.00
kavel: 1692
[Sovjet-Unie] Rosta Windows. Soviet Political Posters
-Leningrad, Aurora Art Publishers, 1981. Compleet met 20 litho's, losbladig in map. Alle litho's op papier, 30 x 40 cm. Met Russische inleiding op openslaand folio. Map wat sleets aan hoeken, enkele platen buiten beeld wat gedeukt, verder goed.-
€ 80 - € 150
kavel: 1693
[Eén van twaalf exemplaren met alle prenten gesigneerd] René de Pauw (1887-1946).
-Les Huns en Flandre. (Brugge, Presses de G. Geûens-Willaert, zonder datum), serie van 44 (van 50) litho's, alle GESIGNEERD in potlood, met alleen het voorplat van de portfolio bewaard, waarop aan de binnenzijde een etiket met handgeschreven tekst: "Il a été tiré douze exemplaires des pierres originales signé à la main no. 6. à [de naam van degene op wiens naam dit exemplaar gedrukt is weggekrast], folio (bladgrootte 48 x 33,5 cm.).-

verkocht € 200.00
kavel: 1694
Rob Schröder (geb. 1950). "Vrij"
-Zeefdruk op stevig doek, 104 x 118 cm., gesigneerd, getiteld en gedateerd 1989 in de techniek.-
€ 70 - € 140
kavel: 1695
Johan Barthold Jongkind (1819-1851)
-'Rotterdam''. Droge naald ets. 19 x 14,5 cm. Brede marges. Goed ex. -

verkocht € 210.00
kavel: 1696
Tine van Doornik (1906-1980)
-Vlooiende Apen. Litho, 1928. Nr. 1/50. 42 x 34 cm. -

verkocht € 80.00
kavel: 1697
Betsy Repelius (1807-1877)
-Verstoppertje Spelen. Aquarel, niet gedat. Signatuur l.o., 50 x 34 cm. In passe-partout. Toegevoegd: Mannetje uit Monnickendam. Aquarel. Sign. onleesbaar, gedat. 1923. 14 x 9 cm. In passe-partout. -
€ 75 - € 150
kavel: 1698
M.C. Escher (1898-1972). Aarde, nieuwjaarswens 1953, oktober 1952
-Hoogdruk prent gedrukt van twee clichéblokken in zwart en oranje, gemonogrammeerd in het blok, met boekdruk in grijs, bladmaat 17,2 x 15 cm. Bool/ Locher 382 (als houtsnede van twee blokken gedrukt in blauwgrijs en bruin). Dit is een nieuwe editie van de prent met andere kleuren•, ingeplakt in het tijdschrift Boekcier, Tweede Reeks, Nummer 3, veertiende jaargang, juli 1959. -

verkocht € 340.00