veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1650] [1651] [1652]
kavel: 1650 verkocht € 320.00

Charley Toorop (1891-1955)

Twee etsen: (1) Zelfportret als meisje met (foto-?)album in kamer. 10 x 10 cm.; (2) Man bij een meertje. 8 x 10 cm. Beide gesigneerd in de plaat. Ingelijst met passe-partout achter glas.
(totaal 2)