veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1650] [1651] [1652] [1653]
kavel: 1651 verkocht € 130.00

Felix Isidor Hess (1878-1943)

Nieuwmarkt. Ets. 12 x 8 cm. Gesign. in potlood r.o. + Marktbezoek. 12 x 8 cm. Gesign. in potlood r.o. - en 7 andere etsen van Hess.
Hess was lid van Arti et Amicitiae en Vereeniging St. Lucas. Hij tekende o.a. voor de Groene Amsterdammer. Hij en zijn vrouw werden vermoord in concentratiekamp Sobibor.