veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1650] [1651] [1652] [1653] [1654]
kavel: 1652 verkocht € 1100.00

M.C. Escher (1898-1972). Drie bollen I

Houtgravure, 277 x 167 mm., gemonogrammeerd en gedateerd "IX-45" in het blok, afdruk op Japans papier.
Mooie afdruk met brede marges, het papier iets roestvlekkig. Met kleine scheurtjes en watervlekken in de marges. Bool/ Locher 336.