veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1651] [1652] [1653] [1654] [1655]
kavel: 1653 € 60 - € 90

Karl Matzek (1893-1985)

Kat. Ets-aquatint, gekleurd. 34 x 19 cm. In lijst met passe-partout, 49 x 33 cm., gesigneerd r.o., nr. 69/100. Toegevoegd: een andere afbeelding van een kater, gekleurd. 16 x 11,5 cm. In lijst, 27 x 22 cm., gesigneerd in de afbeelding l.o.
(totaal 2)